GNIAZDA I WŁACZNIKI

Gniazdka elektryczne i wyłączniki

Oferujemy najwyższej klasy osprzęt elektryczny takich marek jak Kontakt-Simon, Ospel, Schneider Electric, Karlik, Berker by Hager czy Scame. W naszym asortymencie znajdą Państwo komponenty takie jak gniazda elektryczne, włączniki światła , kontakty elektryczne, gniazda podtynkowe (tam, gdzie niewskazana jest ingerencja w strukturę ścian, proponujemy mniej inwazyjne gniazda natynkowe), a także gniazda internetowe ,ściemniacze do led  żarówek,  głośniki. Wszystkie te części występują w szerokiej gamie kolorystycznej, umożliwiając dopasowanie do każdego stylu pomieszczenia. Do wyboru jest nie tylko kolor, lecz także ciekawe i nieoczywiste materiały – szkło, drewno, a także metale szlachetne

 

Aktywne filtry:

-

Najczęściej wybierane produkty i kolekcje

Miłośnicy wnętrz z klimatem i duszą chętnie decydują się na nietypowe wzornictwo i materiały, np. gniazda retro. Znajdziemy takie między innymi w ofercie serii . W naszym sklepie znajdą Państwo również bogatą ofertę najpopularniejszej marki na rynku – Kontakt Simon. Jest to firma z długoletnią tradycją. Powstała na początku ubiegłego stulecia i bardzo dynamicznie się rozwija, obecnie oferując jedne z najnowocześniejszych rozwiązań na skalę światową. Simon 54 Premium to bardzo nowoczesna linia profesjonalnych produktów elektroinstalacyjnych. Powstała z użyciem najlepszej jakości materiałów, jest niezawodna i wytrzymała. Wyróżnia się na tle innych produktów tego typu zwłaszcza szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką. Paleta kolorów ramek i wewnętrznych klawiszy jest zaprojektowana tak, aby można je było dowolnie ze sobą łączyć. Dostępne są takie kolory jak chrom, inox, antracyt, srebrny, ciemny stalowy, biały, miedź rustykalna, kremowy, złoty i brąz. Wszystkie mogą mieć wykończenie matowe lub z połyskiem. Firma oferuje wiele więcej niż tylko standardowe gniazda czy ramki. W ofercie znajdują się zaawansowane moduły elektroniczne, takie jak zdalne sterowanie roletami, podświetlenia schodów, termoregulatory, gniazda USB i moduły Bluetooth. Dostępna jest technologia umożliwiająca montaż nie tylko nad- oraz podtynkowo, lecz także przypodłogowo lub instalacje wewnątrz mebli.

Oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do osób profesjonalnie zajmujących się elektroinstalacją, jak i do amatorów chcących jedynie odświeżyć wnętrze za pomocą nieoczywistych elementów. Dokonując wyboru elementów instalacji elektrycznych i elektronicznych, warto kierować się nie tylko dopasowaniem do pozostałych części wyposażenia. Należy zwrócić uwagę na trwałość i niezawodność, ponieważ tylko to jest w stanie zagwarantować funkcjonalność oraz, co ważne, bezpieczeństwo.